Apartmány ČOKO – Čelina
Lokalita: dobře vybavené apartmány v novém domě situovaném 100m od pláže. K dispozici dvě jízdní kola a společný zahradní gril. U každého apartmánu jedno parkovací místo v ceně. Po dohodě s majitelem možnost zapůjčení motorového člunu. Terasa, nebo balkon + zahradní nábytek u každého apartmánu. V ceně ložní prádlo + ručník. Pláž s drobnými oblázky a mírným vstupem
do moře. Dítě do 3 let v doprovodu 2 dospělých osob zdarma. Velký výběr atraktivních výletů - vyřizuje na místě česky mluvící delegát..

Objekt: 3 osoby č.1NP3
Velká obytná místnost s manželským lůžkem a přistýlkou, kompletně vybavený kuchyňský kout (sporák, lednice) + jídelní kout, BTV. Koupelna (sprchový kout) s WC. Velká terasa se zahradním nábytkem, výhled na moře.

 

Objekt: 4 osoby č. 2NP4
Dvě oddělené ložnice (1.ložnice - manželské lůžko, 2.ložnice – dvě sam. lůžka). Samostatná kuchyň kompletně vybavená (sporák, lednice aj.) + jídelní kout s BTV. Koupelna (rohová vana) s WC. Ložnice jsou propojeny terasou se zah. nábytkem.

 

Objekt: 5 osob č. 1NP5
Dvě oddělené ložnice (1.ložnice – man. lůžko + sam. lůžko, 2.ložnice – dvě sam. lůžka). Kompletně vybavená kuchyň (sporák, lednice aj.). Jídelní kout s BTV. Koupelna (sprcha) s WC. Ložnice jsou propojeny terasou se zah. nábytkem. Výhled na moře.